شنبه 26 مرداد‌ماه سال 1387 ساعت 12:07


اینم یه مطلب اوریجینال که میخواستین . تقدیم شمایه گروه متال سوئدی از شهر Stockholm هستند که کارشونو از سال 1988 شروع کردن که البته هنوزم کارشون ادامه داره. این گروه در ابتدا در سبک های Gothic metal و Death/Black metal و Doom metal کار میکردن ولی با توجه به گذشت زمان کارشونو بردن به سبک Goth rock و Symphonic metal .

در این گروه Johan Edlund کارای زیادی میکنه از جمله Vocal و Guitar و Keyboard . بقیه اعضای گروه: Thomas Petersson که Guitar میزنه - Anders Iwers که Bass میزنه و Lars Sköld که Drums میزنه.

در ابتدا این گروه Black Metal کارمیکرد که در اون زمان نامش Treblinka بودش. بعد از شروع آلبوم Sumerian Cry که اولین و آخرین کار Death Metal این گروه بود Edlund سرگروهشون سبک گروه رو تغییر داد و به سبکی رفتن که از گروه های موفقی مثل Mercyful Fate , Candlemass , Pink Floyd الگو گرفتن.

گیتاریستی آلمانی بنام Waldemar Sorychta تهیه کنندگی گروهو بدست گرفت و خودش گفته که بهترین کار زندگیشو کرده.البته اون در چند آلبوم حضور نداشت.

در سال 1994 اونا آلبوم منتقدانه Wildhone رو کارکردن که باواکنش منفی خیلیها روبرو شد. این آهنگ درکل قطعه 40 دقیقه ای هستش که گیتارریف آرامی داره و اونا تواین کار صداهای زیادی ترکیب کردن از کارهای گروه های مختلف متالی که در اون زمان فعال بودن.اونا تصمیم گرفتن که این آلبوم رو که در سبک progressive/doom metal هستش در شال 1995 در فستیوالWacken Open Air در دینامو اجرا کردن که خب دو سال بعدهم اینکارو تکرار کردن.در زمان انتشار آلبوم A Deeper Kind of Slumber در سال 1997 ، Edlund تصمی گرفت که به آلمان مهاجرت کنه تا به این ترتیب بتونه تنها عضو پایدار گروه بشه.

همینطور که اونا کارشونو ادامه میدادن و هر آلبومی که میدادن با آلبوم قبلی فرق داشت در واقع اونا بتدریج سبکشونو به gothic rock تغییر میدادن.این گروه در سال 2007 با استودیوی Nuclear Blast Records قراردادهمکار امضا کردن.

درسته که کارشون زیادشنیده نشده و طرفدار نداره اما هرکسی که عاشق My Dying Bride هستش حتمن باید از کارای این گروه بشنوه ونن خیلیل کارای قوی ای دارن. بنظر من اگه اونا اینقدر تغییر سبک نمیدادن و به سبک Death و Doom کارشونو ادامه میدادن الآن خیلی بیشتر ازشون شنیده بودیم راستی سایت رسمیشونم در زیر براتون میذارم:

www.churchoftiamat.com

آلبوم های منتشر شده از این گروه:

·         Sumerian Cry, 1990

·         The Astral Sleep, 1991

·         Clouds, 1992

·         Wildhoney, 1994

·         A Deeper Kind of Slumber, 1997

·         Skeleton Skeletron, 1999

·         Judas Christ, 2002

·         Prey, 2004

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo